Targi Warsaw Moto Show 2017

27 Października odwiedziliśmy IV Międzynarodowe Targi  Warsaw Moto Show 2017. Znaleźliśmy się tam dzięki  uprzejmości jednego z wystawców- firmie Elwico oferującej  profesjonalne wyposażenie warsztatów. Jeszcze raz, tym razem za pośrednictwem naszego bloga dziękujemy za zaproszenie :) 

Warsaw Moto Show to nie lada gratka dla fanów   motoryzacji. Na targach można było zapoznać się bliżej właściwie z każdym jej aspektem, co oczywiście z  największą ochotą czyniliśmy. W niniejszej relacji przedstawiamy to co szczególnie przykuło naszą uwagę.  

Najpierw kilka zdań o samym wydarzeniu. Warsaw Moto Show to przede wszystkim wielkie święto fanów motoryzacji. Cała impreza jest okazją do bliższego przyjrzenia się różnego rodzaju perełkom, które na co dzień trudno spotkać na drogach. Inny aspekt, dla którego warto jest odwiedzić Targi to biznes, bo jest to doskonałe miejsce do dowiedzenia się, co w trawie piszczy oraz nawiązania nowych kontaktów. Nasza obecność na targach to typowe połączenie przyjemnego z pożytecznym- z jednej strony byliśmy tam jako pasjonaci motoryzacji, z drugiej poznawaliśmy akcesoria, którymi chcemy wzbogacić naszą ofertę. Niezależnie od tego, z jakiej perspektywy zapoznawaliśmy się z poszczególnymi stoiskami, wszyscy wystawcy z bardzo dużym zaangażowaniem i w miły sposób prezentowali swoje produkty i dzielili się wiedzą. Jednym zdaniem- dobrze się tam czuliśmy :) Jak zwykle opis akcesoriów zostawimy do czasu ich wprowadzenia do naszej oferty.

Na całość targów składało się pięć hal, ponad 150 wystawców. Zakres zagadnień bardzo skrótowo można zrelacjonować tak: segment premium, sport/ tuning, caravaning, car audio, akcesoria, usługi, części, wyposażenie warsztatów, innowacje, nowe technologie, klasyki, samochody elektryczne, media motoryzacyjne, turystka. Event nie miał jakiejś szczególnej myśli przewodniej- każdy mógł odnaleźć tam to, co go interesuje. Dlatego odwiedzający to zarówno młodzież, która przynajmniej w piątek z całą pewnością została zwolniona przez rodziców z lekcji ;) jak i panie i panowie w dobrze skrojonych strojach biznesowych. I na 100% nikt się tam nie nudził... Były polskie premiery, były legendy motoryzacji, były urocze hostessy, były ciekawostki, były foodtracki, było setki innych rzeczy... Nie sposób było wyjść z Targów z przeświadczeniem, że nie znalazło się tam nic interesującego. 

Na początek trochę klasyki

Europa:

USA:

 Polska:

Tuning w wydaniu, które najbardziej lubimy:

było i takie, które mniej przykuwa naszą uwagę ;)

Był motosport:

Polskie Premiery / Nowości / Nowe Odsłony:

Części / Akcesoria / Wyposażenie Warsztatów i Myjni

 

 Latający motor

Oraz Campery

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl