Baby on Board

jak przewozić małe dzieckoNa naszym blogu od dłuższego czasu nic się nie działo. Mamy swoje powody- rodzina Easy Driver w ostatnim czasie się powiększyła. Pół roku temu Pola, miesiąc temu Filip dołączyli do naszego grona.

Noworodek w samochodzie.

 Bez zbędnych wstępów, każdy odpowiedzialny rodzic, chce by jego dziecko nic nie zagrażało. Na bezpieczną podróż autem składa się kilka czynników.

 

czytaj całość »
Targi Warsaw Moto Show 2017

27 Października odwiedziliśmy IV Międzynarodowe Targi  Warsaw Moto Show 2017. Znaleźliśmy się tam dzięki  uprzejmości jednego z wystawców- firmie Elwico oferującej profesjonalne wyposażenie  warsztatów. Jeszcze raz, tym razem za pośrednictwem   naszego bloga dziękujemy za zaproszenie :) 

Warsaw Moto Show to nie lada gratka dla fanów  motoryzacji. Na targach można było zapoznać się bliżej właściwie z każdym jej aspektem, co oczywiście z  największą ochotą czyniliśmy. W niniejszej relacji przedstawiamy to co szczególnie przekuło naszą uwagę.  

czytaj całość »
Targi EkoFlota 2017

W ostatni weekend mieliśmy sposobność pojawić się z wizytą na targach EkoFlota 2017 organizowanymi przez Forum Biznesowe Menadżer Floty. Były one dla oczywiście okazją do zapoznania się nowościami, poszukania produktów, którymi poszerzymy naszą ofertę, ale te będziemy opisywali po ich wprowadzeniu. Jak krótko możemy zrelacjonować naszą wizytę na targach? Zmiana wyobrażeń... i o tym w poniższym artykule. 

czytaj całość »
Trackimo
Trackimo

Z początkiem września wprowadzamy do sprzedaży nową markę- Trackimo. Mieliśmy okazję bardzo dokładnie poznać oferowane przez nią urządzenia, dowiedzieć się o technologii i przekonać się czym wyróżniają się na tle konkurencji. Zdobytą wiedzą oczywiście chętnie się dzielimy.

czytaj całość »
Mocowania BarFly
Mocowania BarFly

Bar Fly – Uchwyty do GoPro, Mio, Garmin i wielu innych.
Jak wiemy ilość urządzeń urozmaicających trening i powodujących, że jest on bardziej wydajny jest coraz większa: nawigacja rowerowa, kamera sportowa, elektroniczna zmiana przełożeń, oświetlenie.

Wyobraźmy sobie kierownicę od „szosy”- 42 cm, minus łuki, minus ramiona, minus mocowanie mostka, minus manetki hamulców = pozostaje nam parę centymetrów do zagospodarowania.

czytaj całość »
Akcesoria Rowerowe BarFly
Akcesoria Rowerowe BarFly

Wzbogaciliśmy naszą ofertę o kolejną markę oraz idącą za nią dwie kategorie produktów. Bar Fly to stosunkowo młoda linia produktów pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Krótka obecność na rynku jest równoważona innowacyjnością i jakością wykonania oferowanych akcesoriów, co skutkuje coraz większą rozpoznawalnością w świecie kolarstwa.

czytaj całość »
ANT+
ANT+

ANT+ - bezprzewodowy protokół służący do monitorowania danych z czujników. Co kryje się pod tą techniczną definicją i w jaki sposób można go wykorzystywać w treningu? Dowiemy się w tym artykule.

czytaj całość »
Mio
Mio

Mio Technology jest jednym z trzech największych producentów nawigacji GPS na świecie. Została założona w 2002 roku na Tajwanie.
Akcesoria tej marki znalazły się w naszej ofercie nie bez powodu. Przez wieloletnią –pokrywającą się niemal z komercyjnym zastosowaniem nawigacji GPS- obecność na rynku. Przez ponad piętnaście lat Mio wykazywało się innowacyjnością, jakością urządzeń oraz dostarczanego oprogramowania i sprawnością serwisu gwarancyjnego. Dzięki temu wypracowało sobie pozycję jednego z najchętniej kupowanych urządzeń tego typu w Europie środkowo-wschodniej.

czytaj całość »
Nawigacja GPS do Kampera i Przyczepy Kempingowej
Nawigacja GPS do Kampera i Przyczepy Kempingowej

Nawigacja do kampera i przyczepy kempingowej- jaką wybrać? 

Swoboda wyboru miejsca postoju we własnym, niedzielonym z nikim domu na kółkach jest czymś nieprzecenionym. Możliwości zorganizowania sobie takiej wojaży jest mnóstwo- zakup własnego pojazdu, czy wynajem; wybór przyczepy, kompaktowej Westfalii, czy kółek wymagających wyższych kategorii niż B; wcześniejsza rezerwacja miejsca wypoczynku obejrzanego w internecie, czy poszukiwania po dodarciu do celu. Gdy pojawiają się pytania tego typu, zaczyna się odpowiedzialność... chociażby za udany urlop. Nie odpowiemy na wszystkie z nich, podpowiemy za to rozwiązanie, które wpływa na bezpieczeństwo i komfort podróżowania- nawigacje gps z opcjami dedykowanymi do kamperów.

czytaj całość »
Od roweru Ojca Mateusza po Batmobil
Od roweru Ojca Mateusza po Batmobil

Nie samymi akcesoriami człowiek żyje. Nasz sklep powstał z pasji, którą chcemy rozwijać i się z Wami dzielić. W związku z tym rozpoczynamy na Facebooku cykl postów o pojazdach, które współtworzą legendy małego i wielkiego ekranu- te które wystąpiły w filmach, serialach, teledyskach. 

czytaj całość »
Kim jesteśmy i dokąd zmierzamy?
Kim jesteśmy i dokąd zmierzamy?

Jak zaczynać to z pompą, nawet patetycznie... Parafrazujemy więc tytuł obrazu Paula Gauguina, bo w ten sposób możemy się Wam ciekawiej przedstawić :) 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl