Z Nami Masz Pewność

 • Wsparcie Doradcze

  Wsparcie Doradcze

 • Szybka Wysyłka

  Szybka Wysyłka

 • Gwarancja

  Produkty z Gwarancją

 • Płatności

  Bezpieczne Płatności

 • Zwrot

  14 Dni na Zwrot

 • Regulamin

  Prokonsumencki Regulamin

Producenci
Formy płatności

Natychmiastowe Płatności Elektroniczne (Płatności Shoper) - zalecamy ze skorzystania z niej ze względu na natychmiastowe zaksięgowanie wpłaty, co za tym idzie najszybszą realizację zamówienia.

Przelew Tradycyjny- przesyłka zostanie zrealizowana po zaksięgowaniu wpłaty na konto bankowe: 45 1020 1097 0000 7802 0060 4942 z tytułem przelewu zawierającym numer zamówienia.

Opłata za pobraniem- opłata za zamówienie następuje u kuriera przy odbiorze zakupionych towarów. Przy tej formie płatności doliczana jest dodatkowa opłata 10zł

Płatność Ratalna- zachęcamy również do skorzystania z płatności ratalnych, o których informacja zawarta jest poniżej:

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl