Wybór tytanu na obrączki

Dzień zaręczyn czy ślubu dla wielu osób jest naprawdę wyjątkowym dniem, który zapamiętuje się właśnie poprzez pierścionki i obrączki na palcach. Dlatego przykładamy ogromną uwagę do biżuterii, którą będziemy nosić prawdopodobnie do końca życia codziennie. Ciekawym wyborem jest tytan jako materiał, z które tę biżuterię się tworzy.

Tytanowe pierścionki na ślub i zaręczyny

obrączki tytanowe na ślubJednym z najpiękniejszych dni w życiu człowieka jest dzień zaręczyn oraz ślubu, które później opowiada się potomnym. W końcu są to niekiedy naprawdę wyjątkowe historie. Dlatego bardzo ważne jest to, abyśmy wybrali idealne pierścionki symbolizujące pamięć tych dni. Warto wybrać obrączki tytanowe na ślub, ponieważ to materiał niezwykle trwały. Bardzo trudno go uszkodzić, wytrzymuje uszkodzenia mechaniczne, jak również chemiczne. W związku z tym tytan jest wspaniałym wyborem dla osób pracujących w ciężkich warunkach i obawiających się zniszczenia obrączek ze złota czy srebra. Mało tego – tytanowe pierścionki są o wiele tańsze, przez co więcej osób o mniejszym budżecie może pozwolić sobie na taki zakup. Należy jednak zwrócić uwagę na to, iż obrączki z tego metalu są czarne, ciemno szare i szare. Mogą być oczywiście zdobione, jednak pozłacanie niekoniecznie będzie dobrze wyglądać. Mimo to jest to wyrazista biżuteria, która może przypaść do gustu osobom lubującym się w ciemniejszej biżuterii, a nie świecących błyskotkach.

Jeżeli chcemy w ramach obrączek ślubu wybrać takie, które są eleganckie, a przy tym niezwykle wytrzymałe to warto zdecydować się na tytan. To niezwykle wytrwały metal, który pozwala na zachowanie jego formy bez rys i uszkodzeń. Warto pomyśleć o tytanie również w chwili, gdy mamy mniejszy budżet, ponieważ od samego złota tytan jest wielokrotnie tańszy.