Potrzebowałam prania ekstrakcyjnego

 

Posiadam w domu kilka bardzo miękkich dywanów z długim włosiem. Bardzo lubię takie dywany, ponieważ są delikatne w dotyku i przyjemnie się po nich chodzi, nawet bez kapci. Niestety, mają one jedną wadę. Mianowicie, ciężko się je czyści. Praktycznie codziennie biegałam po mieszkaniu z odkurzaczem i na niewiele się to zdawało. Co chwila kurz i brud wbijały się w dywan.

Zalety skutecznego prania ekstrakcyjnego

skuteczne pranie ekstrakcyjnePożaliłam się na ten temat mojej przyjaciółce. Powiedziałam, że przez to wszystko dywan wcale nie jest taki miły w dotyku. Wtedy ona poleciła mi skuteczne pranie ekstrakcyjne. Dowiedziałam się, że ona korzysta z takiego rozwiązania już od dłuższego czasu i jest bardzo zadowolona. Pranie ekstrakcyjne sprawdza się bowiem i w przypadku wykładzin dywanowych i przy dywanach z długim i krótkim włosiem. Polega ono na rozpyleniu na dywanie wody ze środkiem czyszczącym, a następnie na zassaniu go pod ciśnieniem. W ten sposób można pozbyć się nawet zaschniętych plam i dogłębnie wyczyścić dywan. Muszę przyznać, że zainteresowała mnie ona tym tematem. Doszłam więc do wniosku, że dobrze będzie spróbować takiego rozwiązania. Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Bez problemu znalazłam firmę, która zajmowała się takim praniem i czyszczeniem dywanów w moim mieście. Mieli oni szybkie terminy i udało mi się zamówić ich usługi już na następny dzień.

Byłam wprost pod wrażeniem tego, jak szybko i sprawnie udało im się wyczyścić moje dywany z długim włosiem. Dzięki użyciu nowoczesnego sprzętu czyszczącego oraz wysokiej jakości środków czystości, dywany od razu stały się widocznie czystsze. Nabrały dawnych, pięknych kolorów i odzyskały swoją miękkość. Teraz już wiem, że warto zdecydować się na takie pranie ekstrakcyjne raz na jakiś czas.