Potrzebowałam wózka paletowego

Zdecydowałam się założyć małą, niszową firmę kurierską. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się, aż tak wielkiego sukcesu mojego biznesu. Obecnie pracownicy magazynowi mieli bardzo dużo pracy, a ja już od dłuższego czasu zastanawiałam się w jaki sposób mogłabym ułatwić ich prace. W końcu wpadłam na pomysł kupienia wózka widłowego, żeby mogli szybciej przenosić przesyłki.

Kupno używanego wózka paletowego

wózek paletowy używanyNie miałam jeszcze zbyt wiele środków na inwestycję i zakup dodatkowego wyposażenia hali magazynowej, dlatego doszłam do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie postawienia na sprzęt używany. Bardzo szybko udało mi się znaleźć w swojej miejscowości wózek paletowy używany, dostępny „od ręki”, jeszcze tego samego dnia. Umówiłam się na obejrzenie sprzętu niemal natychmiast i szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że wybrany przeze mnie wózek paletowy był w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie było po nim widać żadnych śladów użytkowania. Dotychczasowy właściciel zapewnił mnie, że był on używany bardzo krótko, zgodnie z przeznaczeniem i dlatego z pewnością nie będę mieć z nim żadnych problemów. W dodatku jego cena była naprawdę niska, atrakcyjna, dlatego zdecydowałam się dłużej nie wahać i natychmiast go kupiłam. Był to wózek paletowy o masie tysiąca dwustu kilogramów, który posiadał napęd elektryczny.

Taki solidny, wysokojakościowy wózek paletowy znacznie ułatwiał pracę moim pracownikom, co było przecież dla mnie najważniejsze. Cieszę się, że udało mi się dostać taki pojazd renomowanego i sprawdzonego producenta w tak niskiej cenie. Moi pracownicy korzystają z niego już od dłuższego czasu i jak do tej pory nie zgłaszali żadnych problemów ani usterek związanych z jego codziennym użytkowaniem.