Polecane hotele na Costa Brava

Polacy uwielbiają wyjeżdżać na wczasy do Hiszpanii. Szczególnie na Costa Bravę, która potocznie nazywana jest Kąpieliskiem Europy. Jedna część wybrzeża to ponad 50km linii brzegowej piaszczystej. Przy niej rozpościera się pasmo pięknych hoteli i innych miejsc noclegowych. Costa Brava to rozbudowana infrastruktura oraz miejsce ustronne.

Wczasy na hiszpańskiej wybrzeżu

costa brava wczasyWakacje na Costa Brava to spełnienie marzeń o pięknej Hiszpanii. Jeśli chodzi o Costa Brava wczasy można zakupić w opcji all inclusive. Najlepsze hotele w Hiszpanii oferują turystom pyszną kuchnię w klimacie śródziemnomorskim, smaczne wino z najlepszych regionalnych winiarni oraz słoneczną pogodę nawet przez 300 dni w roku. Kuchnia katalońska serwowana w hotelach przepełniona jest świeżymi owocami morza i warzywami. Najlepsze oferty hoteli w tej części Hiszpanii można odszukać na stronach polskich biur podróży. Tam często w opcji first minute lub last minute można otrzymać najlepszą ofertę. Hotele w Hiszpanii mają wiele udogodnień, są często odbudowywane i remontowane. Najczęściej klienci wybierają się do hotelu 4 lub 5*. Takie hotele mają atrakcje dla dzieci w postaci animacji, baseny wodne ze zjeżdżalniami oraz pyszne menu typowo z posiłkami uwielbianymi przez najmłodszych. Cena za wczasy w Hiszpanii dla 4 osobowej rodziny, w tym dwoje dzieci, to koszt 15 tysięcy złotych. 

Wczasy w słonecznej Hiszpanii to gwarancja pogody, świetnej kuchni i odpowiedniego miejsca noclegowego. Znacznie częściej wczasy za granicą organizowane są w dużych hotelach z udogodnieniami dla turystów. Zdarzają się także prywatne domki turystyczne. Za wczasy za granicą trzeba zapłacić więcej jak za wczasy w Polsce. Przykładowo w Hiszpanii wakacje kosztują około 10-15 tysięcy, a w Polsce 7-8 tys.