bus

Niestandardowe zabudowy samochodowe

Konwersje samochodów są bardzo często wykonywane, w najróżniejszy sposób i w najróżniejszych pojazdach. Najczęstszymi modyfikacjami są oczywiście zabudowy transportowe w samochodach, gdyż są one tanie i niejednokrotnie zdecydowanie ekonomiczne dla właścicieli samochodów, choć od jakiegoś czasu pojawiło się mnóstwo innych rodzajów modyfikacji.

Konwersje do samochodów dostawczych

bus
Konwersje i zabudowy umożliwiają właścicielom pojazdów błyskawiczne przystosowanie samochodu do wymaganego zadania, lub też zmianę jego podstawowego zadania na inne. Moduł pasażerski to bardzo popularna zabudowa pojazdów specjalistycznych, pozwalająca na stworzenie pojazdu mogącego przewozić zarówno ładunki, jak i pasażerów. Konwersja ta umożliwia transport nawet do dziesięciu osób, oraz zachowanie dużej przestrzeni w ładowni. Podobnie wygodną i bardzo nowoczesną konwersją jest zabudowa warsztatowa, umożliwiająca zmianę dowolnego pojazdu w mobilny warsztat czy stanowisko pracy. Jest to, zaraz po zabudowie transportowej, najbardziej rozpowszechniony rodzaj konwersji, pozwalający na bardzo szerokie wykorzystanie samochodu w wielu sytuacjach. Coraz więcej kierowców używa także konwersji, pozwalającej na zmianę dowolnego samochodu dostawczego na pojazd rekreacyjny i campingowy.

Jest to bardzo ekstensywna modyfikacja, bodaj najbardziej skomplikowana ze wszystkich obecnie używanych, aczkolwiek należy do tańszych i znacznie szybciej dostępnych niż zakup faktycznego samochodu campingowego. Wiele konwersji wykonuje się pod specjalne zamówienie, i najczęściej bywają to zabudowy jednorazowe, tworzone w konkretnym celu w konkretnym pojeździe. Rzadko zdarza się by były potrzebne, aczkolwiek takowe funkcjonują i są dostępne dla klientów potrzebujących niestandardowej modyfikacji.

Więcej na: https://www.mbpexpress.eu/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *